Saç Renkleri

Açık Kahve Saç Renkleri

Yazar:  | 

Kahve tonları saç renkleri her zaman tercih edilen saç renkleridir. Bununla birlikte doğal görünümden vazgeçemeyenler için tercih edilen kahve saç tonları bu yıl oldukça sıcak ve farklı renk aralıkları ile karşımıza çıkıyor. Özellikle açık kahve saç rengi doğru bir ton ve doğru bir ten uyumu ile tamamlandığında kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kahve tonları arasında bu yıl öne çıkan renkler arasında çikolata kahveler, karamel tonlar oldukça sık kullanılmaktadır. Doğal saç renginizi birkaç ton açmak istiyorsanız kesinlikle açık kahve saç rengi sizler için doğru tercih olacaktır.

Açık karamel kahve saç rengi

Buğday tenli ve beyaz tenli iseniz kesinlikle açık kahve saç rengini deneyebilirsiniz. Özellikle ışıltılı bir açık kahve tonunu ana saç renginiz koyu kahve tonlarında ise kesinlikle uygulamalısınız. Özelikle açık kahve saç renginde aralarda yapacağınız ışıltılı renkler ile saçınızda ışıltılı bir görünüm yapabilirsiniz.

Buğday tenli iseniz açık kahvenin karamele yakın olan tonunu tercih edebilirsiniz. İsterseniz doğal saçınızda aralarda uygulayarak açık kahve saç rengi ile doğal bir gölge elde edebilirsiniz.

Doğal bir görünüm için saç rengi arıyorsanız açık kahve ve kahvenin tonlarını inceleyebilirsiniz. Saçınızda koyu renk bir boy var ise açık kahve tonunun tam olarak saçınızda rengini belli etmesi için ilk olarak saçınızı açtırarak açık kahve saç rengini daha sonra yaptırmanız gerekebilir.

İsterseniz şimdi hangi açık kahve saç renkleri kimlere yakışır resimli olarak inceleyelim. Sizler için hazırladığımız birbirinden güzel saç renklerini gezmek için aşağıdaki resimlerin üzerine tıklayıp ok işareti ile ileri ya da geri gidebilirsiniz.

 

10 yıllık kuaförüm amatör olarak web sitesi işleri ile uğraşıyorum. Saç modelleri hakkında sizleri detaylı olarak bilgilendirmek amacıyla bu siteyi açtım. Allah utandırmasın.

Yorum Bırakmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir