Okulların açılması ile gençler arasında okul saç modelleri yeniden trend oldu diyebiliriz. Okullarda saçı açık gitmek elbette yasak ama kızlar, saçlarını sıradan bir şekilde toplamak yerine daha farklı modeller ile tarz olmayı yakalamayı başarıyorlar. Özellikle büyük sınıfı grubunda okuyanlar, gerek farklı kesimler ile, gerek yasak olsa da çok az bir boya ile değişiklik yapabiliyorlar. Bizlerde sizler için yeni trend okul saçlarını ele aldık ve incelemek istedik

Lise saç modellerinde ilk olarak karşımıza çıkan bu yıl daha kısa saç modelleri oluyor. Hafif küt yaparak kesilen saçlar böylelikle açık bırakılabiliyor. Dolayısı ile saçlarını toplamak istemeyenler için bu modeller hemen ön plana çıkıyor. Yine aynı zamanda bandana ve taçlar ile de uzun saçlarına şekil verebilir ve toplamasalar da saçlarının önlerine gelmesini engelleyebilirler.

Peki ya bir alt sınıflar olanlar nasıl modeller ile karşımıza çıkıyor? Ortaokul saç modellerinde ise bu yıl daha çok at kuyruğu modası görüyor olacağız. Uzun saçlara çok yakışan bu saç modelleri için biraz fön çektirmeniz daha güzel durmasını sağlıyor olacak.