Son yıllarda en çok trend olan saç modellerinin içinde saç örgü modelleri en başı çekiyor. Hem çok daha masum ve hem de daha hoş görüntüye sahip olan bu örgüler hem günlük hayatta hem de özel gecelerde rahatlıkla tercih edilebilir. Özel geceler için sepet örgü gibi modeller artık birçok kuaförler tarafından yapılıyor ve profesyonel bir elden çıktığı için de daha güzel bir görüntü elde ediliyor.

Bunların arasında daha da dikkat çeken farklı bir örgü modeli arıyorsanız şelale saç örgü modeline bakabilirsiniz. Bu model birçok özel gecelerde yapılmak üzere tercih edilebilir. Güzel bir makyaj ve masum bir elbise ile sizleri olduğunuzdan daha genç ve hoş gösterebilir.

Bunların yanı sıra yine örgü denilince akıllara ilk gelen balıksırtı saç örgü modeli olacaktır. Birçok kadının örmeyi becerdiği ama kendi saçlarına yapamadıkları bu uygulama için bilen birinden yardım almanız daha doğru olacaktır. Kendi saçınız için uygulama yapmak söz konusu örgü olduğunda çok zor oluyor olacaktır. Kuaförlerde birçok farklı örgü modeli ile sizlere hizmet verebilirler.