Kadını en güzel ve zarif gösteren saç modellerinin başında topuz modellerinin geldiği bir kesin. Genellikle boyun ve dekolte bölgesinin daha çok ön plan acıktığı bu saç modeli ile kadınlar hem daha rahat ediyor hem de yaz ayında çok daha rahat bir saç modeli edinmiş oluyorlar. Elbette günlük hayatınızda kullanacağınız saç modeli ile gece kullanacağınız topuz farklı olacaktır ama bunu dengelemek zaten sizin için oldukça kolay olacaktır.

En sık kullanılan topuz modellerinin başında balerin topuzu modelleri geliyor. Hem çok kolay bir şekilde yapılabilmesi hem de aynı zamanda derli toplu olması tercih nedeni olacaktır. Evde bile çok kolay bir şekilde özellikle bu durumda kullanılan tokalar sizlerde kolayca yapmayı başarabilirsiniz.

Sizlerde evde topuz yapımını izlemek istiyorsanız hem videolara bakabilir hem de aynı zamanda anlatımlı görseller ile bilgi toplayabilirsiniz. Biraz bakarak, biraz yeteneğinizi konuşturarak ve biraz da kendi tarzınızı ortaya koyarak ortaya harika bir topuz modeli çıkabilişiniz. Hem şık hem de modern durmak bir topuz modeli kadar uzağınızda.

Topuz Modelleri