Bayan Saç Modelleri

Dağınık Gelin Saçı Modelleri

Yazar:  | 

Son dönemde saç modelleri arasında öne çıkan dağınık topuzlar ve dağınık saçlar gelin adaylarının da tercihleri arasında yerini alıyor. Dağınık bir topuz ve toka ya da taçlar ile tamamlanmış gelin saçları, sadece vintage tarzda gelinlikler ile değil, hemen her gelinlik modeli ile tercih edebileceğiniz modeller arasında. Birçok farklı model seçeneği sunan dağınık gelin saçı modelleri, ünlü güzellerin de evlenirken sıkça kullandıkları modeller oluyor.

Düğün gecenizde tercihinizi topuzdan yana kullanacaksanız, ofiste kullandığınız sıkı topuzların yerine, günlük hayatta da kullandığınız dağınık topuzların abiye versiyonlarını deneyebilirsiniz. Vintage, modern, klasik ya da romantik tarzda bir gelinlik, modeli her ne olursa olsun, gelin saçı seçiminde tercihinizi dağınık gelin saçı modellerinden yana kullanabilirsiniz.

daginik-gelin-topuzu

Gelin saçı denildiğinde aklımıza ilk gelen modellerden biri topuzlar oluyor. Bukleli saçlarınızı ense hizasında dağınık bir topuz yaparak şık ve modern bir gelin saçı elde edebilirsiniz. Dağınık gelin saçı modelleri arasında yerini alan bu topuzu hemen her gelinlik seçimi ile birlikte kullanabilirsiniz.

daginik-gelin-topuzu

Düğün gününüz için kusursuz fiziğinizi gözler önüne serecek bir gelinlik arıyorsanız, tercihinizi sırt dekolteli ve dantel işlemeli vintage gelinliklerden yana kullanabilirsiniz. Günlük hayatta kullandığınız gibi dağınık bir topuz ile gelinliğinizi tamamlamaya ne dersiniz? Ense hizasında yapacağınız bu topuz, dağınık gelin saçı modelleri arasında yerini alıyor. Diğer modeller için ise galerimize göz atabilirsiniz…

Yorum Bırakmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir