Bayan Saç Modelleri

En Şık Gelin Saçı Modelleri

Yazar:  | 

Gelinliğinizi seçtiniz, sıra geldi onu tamamlayacak saç ve makyaj seçimine… Straplez, sırt dekolteli, askılı, göğüs dekolteli, transparan, dantel işlemeli ya da yırtmaçlı, hemen her gelinlik modeline uyumlu en şık gelin saçı modelleri arasında topuzdan at kuyruğuna, bantlı modellerden taçlı ve tokalı açık gelin saçlarına kadar birçok farklı model bulabilirsiniz. Şık, zarif modellerin yanı sıra, eğlenceli, modern ve dikkat çekici modeller de 2016 yılında gelinlerin tercihi olacak.

KABARIK GELİN SAÇI MODELLERİ

kabarik-gelin-topuzu

Açık ya da topuz, birçok gelin saçı modelinde karşımıza çıkan kabarık saçlar son dönemde gelinlerin favori seçimleri arasında. Resimde gördüğünüz kabarık topuz, en şık gelin saçı modelleri arasında yerini alıyor. Taşlı bir saç aksesuarı ile tamamlanan bu topuz oldukça zarif ve şık bir tarza sahip. Düğün gününüzde gelinliğinizi tamamlamak için kabarık bir saç elde etmek istiyorsanız bu topuzu tercih edebilirsiniz.

TAÇLI GELİN SAÇI MODELLERİ

tacli-gelin-saci

Düğün gününüzü unutulmaz kılmak için görüntünüze de bir o kadar özen göstermelisiniz. Tabi bu sadece şık bir gelinlik seçmekle de yeterli olmuyor. Doğru bir gelin saçı seçimi yaparak yıllar sonra düğün fotoğraflarınıza baktığınızda kendinizi bir kez daha beğeneceksiniz. Resimdeki gibi taçlı bir gelin saçı, nostaljik görüntüsü ile en şık gelin saçı modelleri arasında yerini alıyor. Vintage bir gelinlik giyecekseniz, onu tamamlamak için resimdeki gibi vintage gelin saçından yardım alabilirsiniz. Diğer modeller için galerimize göz atmanızı öneriyoruz…

Yorum Bırakmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir