Bayan Saç Modelleri

Kolay Gelin Saçı Modelleri

Yazar:  | 

Gelinliğinizi tamamlayacak saç modeline karar verdiniz mi? Hem pratik hem de şık tarzı ile birbirinden güzel kolay gelin saçı modelleri ve beraberinde modern gelin makyajı ile düğün gecenizde ışıldayın. Topuzlar, at kuyrukları, örgüler ve gelin saçı aksesuarları ile elde edeceğiniz kolay ve pratik modeller ile aradığınız gelin saçını bulabilirsiniz.

KOLAY GELİN TOPUZU MODELLERİ

Gelin topuzu deyince aklımıza şatafatlı, gösterişli ve kabarık modeller gelse de, günlük hayatta kullandığınız modellerden yola çıkarak elde edeceğiniz topuzlar da kolay gelin saçı modelleri arasında yer alıyor. Ense hizasında ya da tepede toplayarak yapacağınız at kuyruğunuzu doladıktan sonra uç kısmını tel tokalar yerine taşlı ve gösterişli bir saç tokası ile tamamlayarak gelinliğinizi tamamlayabilirsiniz. Eğer gelin saçınızı kendiniz yapmayı düşünüyorsanız, sizin için bazı modeller bulduk.

kolay-gelin-topuzu-modelleri

Bu modelin fazla sade olduğunu düşünebilirsiniz ancak gösterişli bir gelinlik seçimini tamamlamak için ideal bir seçim. Yan tarafta ense hizasına doğru topuz yapılan bu saçı dilerseniz küçük bir duvak aksesuarı ile tamamlayabilirsiniz. Kolay gelin saçı modelleri arayanlar için hem pratik hem de şık bir model.

PRATİK GELİN SAÇI MODELLERİ

pratik-gelin-saci-modelleri

Gelinlik seçiminde resimdeki gibi cesur ve iddialı bir tercih yaptıysanız, sırtınızı kapatmayacak bir gelin saçına ihtiyacınız olacak. Resimdeki gibi önce maşa yapılan ve daha sonra gelişigüzel toplanarak topuz elde edilen bu saçı, çiçekli bir saç tokası tamamlıyor. Diğer kolay gelin saçı modelleri için galerimize göz atmanızı öneriyoruz…

Yorum Bırakmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir