Bayan Saç Modelleri

Nostaljik Gelin Saçı Modelleri

Yazar:  | 

Son yıllarda gelinlik ve düğün modasında 60’lar, 70’ler ve 80’ler rüzgarı esiyor. Nostaljik temalar ile tasarlanan birbirinden güzel gelinlikleri tamamlayan ise nostaljik gelin saçı modelleri oluyor. İri ya da ince dalgalar ile yapılmış topuzlar, tepede kabarık topuzlar, yanda toplanan saçlar ile elde edeceğiniz modeller ile gelin saçınızda nostaljik seçimler yapın.

VİNTAGE GELİN SAÇI MODELLERİ

20-30 hatta belki 40-50 yıl öncesinin moda gelin saçlarını, yeni yılda düğün yapacak gelin adaylarına öneriyoruz. Taşlı, incili ve çiçekli aksesuarlar, dalgalı saçlar ve birkaç yıl öncesine kadar demode dediğimiz saç modelleri son dönemin trend gelin saçı modelleri arasında yerini alıyor. Zarif ve şık seçimler sunan nostaljik gelin saçı modelleri ile vintage tarzdaki gelinliklerinizi tamamlayabilirsiniz. Soft makyajlar ya da pin up makyajlar ile tamamlayabileceğiniz nostaljik gelin saçı modelleri, göz alıcı aksesuarlar, incili saç aksesuarları ve zincirli saç aksesuarları ile tamamlanıyor.

NOSTALJİ GELİN SAÇI

2016 yılında evlenmeyi planlayan gelin adayları için sezonun trend gelinlik ve gelin saçı modellerini araştırdık. Zincirli saç bantlı nostaljik saçlar vintage görüntüsü ile gelin adaylarının favori seçenekleri arasında yerini alıyor. Ofiste kullandığınız ense topuzunu kendi düğününüzde de kullanabilirsiniz. Fransız dalgaları ile şekillendirdiğiniz saçınızın önünü serbest bırakıp kalan kısmını ense hizasında topuz yapın. Nostaljik gelin saçı modelleri arasında yer alan bu model, önümüzdeki dönemde demode değil trend bir seçim olacak. Gelinliğinizi tamamlayacak en güzel saç modelleri için galerimizde yer alan seçeneklerden ilham alabilirsiniz….

Yorum Bırakmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir