Bayan Saç Modelleri

Omuz Hizasında Saç Modelleri

Yazar:  | 

Son yıllarda sıkça tercih edilen saç modelleri arasında yer alan, pratik kullanımı ve modern görüntüsü ile omuz hizasında saç modellerini tercih edebilirsiniz. Küt kesim, katlı kesim, düz ya da dalgalı modelleri ile birçok farklı model seçeneği sunan bu saçların günlük kullanımı da oldukça rahat oluyor. Ünlü güzellerin de bu pratik kesimleri son dönemde sıkça tercih ettiklerini ekleyelim. Sabah evden çıkmak için sadece 10 dakikanız varsa, saç kurutma makinesi ve biraz da saç köpüğü ile saçlarınızı dalgalı bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

omuz-hizasinda-sac-modelleri-

Uzayan ve uçları yıpranmış saçlarınızda köklü bir değişiklik yaparak, hem saçlarınızı eski sağlığına kavuşturun, hem de onlara modern bir görünüm kazandırın. Omuz hizasında saç modelleri arasında yer alan bu model, saçların daha parlak, daha sağlıklı ve daha canlı görünmesini sağlayacak. Resimdeki gibi küt kesim, hem trend hem de oldukça havalı ve genç bir görünüm yaratıyor.

omuz-hizasinda-sac-modelleri-2

Uzun saçlar boyunuzun daha kısa görünmesine neden olabilir. Özellikle ortalamanın altında bir boyunuz varsa, daha uzun görünmek için kısa saçları tercih etmenizi öneriyoruz. Omuz hizasında saç modelleri arasındaki bu küt kesim model, kullanımının rahat olmasının yanında oldukça pratik ve modern bir görünüm sağlıyor. Ortadan ayıracağınız bir saç modeli, hem yazın hem de kışın rahat ve kullanışlı olacak. Diğer modeller için, bu sezon trend olan modellerden oluşan galerimize göz atabilirsiniz…

1 Yorum

  1. Aysel

    21 Temmuz 2016 at 23:19

    Bu boydaki saç modellerini kıvırcık saçlarda kullanmak çok zor 🙁

Yorum Bırakmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir