Bayan Saç Modelleri

Saç Bantlı Gelin Saçı Modelleri

Yazar:  | 

Gelin adaylarının düğün gecesinde en çok kullandıkları saç modelleri arasında saç bantlı gelin saçı modelleri de yer alıyor. Hem modern, hem şık hem de zarif bir tarzı bulunan gelin saçı bantları ile sade bir topuza canlılık getirebilirsiniz. Gelin saçınızı çiçekli bir taç ile zenginleştirmeye ne dersiniz? En şık, en modern saç aksesuarları ile harika gelin topuzları ve açık gelin saçları elde edebilirsiniz. Gelinliğinizi tamamlayacak, gelin saçınızı ön plana çıkaracak birbirinden güzel saç bantları ile yapabileceğiniz gelin saçları ile düğün gününüzde tüm bakışları üzerinize toplayın.

sac-bantli-gelin-saci-modelleri

Resimdeki taşlı saç bandı, gelin saçı için ideal bir seçim. Oldukça zarif ve modern bir görüntüye sahip olan bu model, saç bantlı gelin saçı modelleri arasındaki yerini alıyor. Yapacağınız sade bir topuzu düğün konseptine uygun bir tarza kavuşturmak için tercihinizi bu tarz aksesuarlardan yana kullanabilirsiniz.

sac-bantli-gelin-saci

Her iki resimdeki saç bandı da gelin adaylarına uygun birer aksesuar. Birinde çiçek işlemeler, diğerinde taş işlemelerin hakim olduğu her iki saç bandı da özellikle vintage tarzdaki gelinliklere çok yakışacak. Modern görünümünüzü tamamlayacak tarzlar yaratmak için tercihinizi bu tarz saç bantlı gelin saçı modellerinden yana kullanabilirsiniz. Topuz yaptırdığınız ya da açık bıraktığınız gelin saçınızı en iyi tamamlayacak seçenek bu tarz saç aksesuarları olacak. Daha farklı modeller için galerimizde yer alan modellere de göz atabilirsiniz…

1 Yorum

  1. Yonca

    3 Mayıs 2016 at 11:20

    çok güzelll

Yorum Bırakmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir