Kadınlar için her zaman farklı saç renkleri denemek neredeyse olmazsa olmazlardan olacaktır. Çok az kadın sürekli aynı saç rengi ile sürekli ortaya çıkar ama onun dışında kadınlar gerek mutsuz oldukları zaman, gerek değişiklik istendiğinde rahatlıkla yapılabilecek birçok farklı saç renk tonları ile güzel bir saç ortaya çıkarılabilir.

Ünlülerin özellikle Saç renkleri isimlerini bulmak için saatlerce arama yapanlar ya da çok beğendi bir arkadaşından hemen boyanın rengini öğrenmek isteyen kadınların sayısı ne kadar fazla olduğunu söylememize gerek yok herhalde. Elbette her gördüğünüz saç rengi size yakışacak bir şey yok. Sarışın bir bayan gidip saçlarını siyaha boyatıyorsa, ok beğenilen bir sonuç ortaya çıkmayacak gibi duruyor.

Dolayısı ile hem beğendiğiniz saç renginin tonu hem de kendi ten renginiz uyum sağlamalıdır. Saç boyası renklerini bazen karıştırarak, bazen tek renk ile istediğiniz otonu yakalamakta zorlanmayacak olan kuaförler ile sizlerde istediğiniz saçlara ulaşacaksınız. İsterseniz sarışın olun, isterseniz kumral ahtta dilerseniz kızıl. Tüm saç renkleri sizin elinizin altında diyebiliriz.

Saç Renkleri