Bayan Saç Modelleri

Sarışın Gelin Saçı Modelleri

Yazar:  | 

Sarışın bayanların düğün gününde kullanabilecekleri, gelinliği tamamlayacak en güzel sarışın gelin saçı modellerini sizler için araştırdık. Topuzlar, dalgalı açık saçlar, örgülü modeller, çiçekli taçlar, vintage modeller ya da nostaljik modelleri kullanarak düğün tarzınızı tamamlayın. Sırt dekolteli, ince askılı, transparan, dantel işlemeli, göğüs dekolteli ve hemen her gelinlik ile birlikte kullanabileceğiniz saç modelleri arıyorsanız, sizin için hazırladığımız galeriye göz atabilirsiniz. Ama öncesinde gelin isterseniz bazı sarışın gelin saçı modellerine bir bakalım…

sarisin-gelin-saci-modelleri-

Resimdeki bu gelin saçı oldukça zarif ve dikkat çekici bir model. Dantel işlemeli gelinlik tercih edecek gelin adayları için önerebileceğimiz bu saç, sarışın gelin saçı modelleri arasında yerini alıyor.

sarisin-gelin-saci-

Kısa saçlı ve sarışın bir bayansanız resimdeki gibi bir gelin saçı tercih edebilirsiniz. Taşlı bir saç aksesuarı ile tamamlayabileceğiniz modern gelin saçı modelleri ile şık bir tarz yaratın.

modern-gelin-saci

Düğün gününüzde kabarık bir saç modeli elde etmek istiyorsanız, bu resimdeki model tam size göre. Havalı bir saç aksesuarı ile kabarttığınız saçlarınızı, straplez ya da göğüs dekolteli gelinlikler ile birlikte kullanabilirsiniz. Sarışın gelin saçı modelleri arasında yer alan bu model, hem modern hem de oldukça tarz görünüyor. Tercih edebileceğiniz diğer topuz, dalgalı, bukleli, at kuyruğu ya da örgü gelin saçı tasarımları için galerimizde yer alan modellerden ilham alabilirsiniz. Bir çoğunu kendiniz yapabileceğiniz gibi, resmi kuaförünüze götürerek de aynı modeli elde edebilirsiniz.

Yorum Bırakmak İster misiniz?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir